Przejdź do treści

Naszą pasją jest produkcja najlepszych naciągów tenisowych na świecie.

YTEX- idealne naciągi zarówno dla dzieci jak i dla seniorów .

Istnieją UNIKALNE struny YTEX, które spełniają wszystkie oczekiwania tenisistów  grających na różnych poziomach. Jeśli i ty chcesz odnaleźć swój naciąg, daj nam znać, Przygotujemy dla Ciebie specjalny zestaw promocyjny z róznymi naciągami dostosowanymi do Twoich potrzeb. 

O  produkach  możesz dodatkowo przeczytać na naszym blogu.
ytex zestaw skatowy

W tenisie nie ma miękkiej gry..... ... a może jednak. 🎾

Ytex Quadro Twist
Quadro Twist Black 1,26 mm 16L – Najlepszy naciąg na świecie.
Amerykańskie Stowarzyszenie Techników Rakietowych (USRSA) przetestowało i opublikowało na łamach RSI (Magazyn Sportów Rakietowych) ponad 150 dostępnych na rynku naciągów tenisowych, uznając naciąg YTEX-a – Quadro Twist, najlepszym naciągiem na rynku, zaraz po naturalnym jelicie.
Ytex QT to wyjątkowa miękkość gry, niesamowite tłumienie drgań, doskonała rotacja piłki, ale też niesamowite czucie i kontrola, w połączeniu z bardzo dobrą grywalnością i niską stratą naprężenia . Wszystkie te niesamowite cechy dały naciągowi ocenę bliską ideału.   
Jesteś dojrzałym fanem tenisa- wypróbuj Quadro Twist- jedyne czym ryzykujesz to to, że pokochasz QT i nie założysz do swojej rakiety już nic innego. 💪🎾

Co o Ytex piszą profesjonalni testerzy na różnych poziomach NTRP....

„Czuje się świetnie zaraz po wyjęciu z pudełka. Po ośmiu godzinach gra jeszcze lepiej. Kontrola na zagrywkach i uderzeniach w ziemię, zwłaszcza przy dużych swingach, jest doskonała. Zauważalny jest dodatkowy zgryz.” –NTRP4,5 męski zawodnik  grający Babolat Pure Drive naciągnięty na 52 funty

„Może w końcu jestem facetem od poliestru. Trudno się spierać z kombinacją rotacji, mocy, kontroli, komfortu i grywalności. Nawet ujęcia dotykowe są łatwe do kontrolowania. Ten sznurek jest idealny dla graczy, którzy preferują dotyk nylonowego multifilamentu, ale chcą trwałości, kontroli i rotacji poliestru”.-NTRP 5,0 męski zawodnik grający Wilson BLX Six One Tour naciągnięty na 54 Las.

„Doskonałe utrzymanie napięcia. W przeciwieństwie do niektórych polis, grywalność nie umiera po kilku pierwszych sesjach. Świetna odpowiedź z tylnej części kortu. Duże huśtawki są nagradzane świetną kontrolą.” NTRP 5,0 męski zawodnik grający Gamma T Six naciągniętego na 59 funtów

„Ta struna ma trochę więcej czucia niż większość polysów. Jest trochę bardziej wyrozumiały w przypadku hitów poza centrum. Wyróżniają się również trwałością i mocą.”NTRP 5,0 męski zawodnik  grający Wilson K Blade Team naciągnięty na 61 funtów 

Ytex grupa naciągów

Więcej o naciągach YTEX przeczytacie w naszym Blogu.

Ytex Hexagon-X

Seria YTEX HEXAGON-X – rozwiązanie dla zawodników.

Przedstawiamy serię Hexagon-X, sześciokątny naciąg o wyjątkowej rotacji, mocy i minimalnej utracie naprężenia, przeznaczony dla zawodników i zaawansowanych amatorów z doskonałą techniką. 

HEXAGON-X -1,25mm, 1,28mm- Unikalny naciąg o profilu sześciokątnym, impregnowany włóknem węglowym, oferujący ekstremalną kontrolę i rewelacyjne czucie. Konstrukcja typu „bevel-edged” zapewnia cienkie profile w kontakcie z piłką, tworząc super trwałość i praktycznie brak ruchu strun oraz dużą rotację i wytrzymałość. Zaleca się naciągać na niskie wartości aby w pełni wydobyć jego możliwości.
Jest to wyjątkowy naciąg, który bez wątpienia poprawi Twoją grę.