Przejdź do treści

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz badaniom nad doskonaleniem naciągów Ytex jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą na rynku naciągów tenisowych. Ytex specjalizuje się w produkcji miękkich naciągów tenisowych, praktycznie dla każdej grupy tenisowych pasjonatów, od początkujących dzieci i młodzieży, przez zaawansowanych tenisistów po tenisowych seniorów oferując odpowiednie naciągi na każdym etapie tenisowego zaawansowania.

Amerykańskie Stowarzyszenie Techników Rakietowych (USRSA) przetestowało i opublikowało na łamach RSI (Magazyn Sportów Rakietowych) ponad 150 dostępnych na rynku naciągów tenisowych, uznając naciąg YTEX-a – Quadro Twist, najlepszym naciągiem na rynku, zaraz po naturalnym jelicie.   

Ytex produkuje miękkie naciągi bezpieczne dla naszych stawów. Doskonałe tłumienie drgań, oraz specjalne konstrukcje strun, pomagają nam aktywnie dbać o nasze „tenisowe zdrowie”, zapewniając jednocześnie ponadprzeciętną trwałość i jakość. Nawet po przebytej kontuzji możemy w pełni korzystać z możliwości gry w tenisa.